Nagradni konkurs “Pravilna ishrana i zdravlje” 2012.

U ZZJZ Leskovac obeležen Svetski dan hrane i podeljeno 30 nagrada u grupi likovnih i literalnih na temu “Pravilna ishrana i zdravlje” za decu predškolskog uzrasta i učenike OŠ Jablaničkog okruga.

2 pohvale su dodeljene učenicima iz Vlasenice R Srpska i Donjeg Tavankuta kod Subotice.


Prezentacija:

Završna manifestacija nedelje ishrane 2012. godine


NAGRADNI KONKURS “PRAVILNA ISHRANA I ZDRAVLJE” 2012.

LIKOVNI RADOVI

PREDŠKOLSKI UZRAST
1. Andrijana Rajković, PPG “Dečja radost” Vlasotince
2. Mladen Mihajlović, PPG Gorina
2. Milica Nikolić, vrtić “Ciciban” Leskovac
3. Emilija Prokopović, PG “Oxford school” Leskovac
3. Elena Živković, PU “Dečja radost” Lebane

SPECIJALNA NAGRADA: dečji vrtić “Cvrčak” Leskovac

ZAHVALNICE – GRUPNI RADOVI:
1. PPG Veliko Trnjane
2. PPG Bunuški Čifluk
3. PPG Slavujevce
3. U “Đuka Dinić” Bojnik

I – IV RAZRED
1. Todorović Sandra, III/2, OŠ “Trajko Stamenković” Leskovac
2. Danica Marković, IV/3, OŠ “Desanka Maksimović” Grdelica
2. Anđela Kostić, IV/2, OŠ “Đura Jakšić” Belanovce
3. Dušan Ilić, III/1, OŠ “Vasa Pelagić” Leskovac
3. Emilija Milović, OŠ “Svetozar Marković” Leskovac

POHVALA:
Ivana Samardžić, IV/3, OŠ “Vuk Karadžić” Vlasenica, Republika Srpska
Miloš Samardžić, III/2, OŠ “Vuk Karadžić” Vlasenica, Republika Srpska

V – VIII RAZRED
1. Ana Dimić, VII/3, OŠ “Vožd Karađorđe” Leskovac
1. Anastasija Dojčinović, VIII/1, OŠ “Aca Sinadinović” Predejane
2. Nikola Nikolić, V/2, OŠ “Nikola Skobaljić” Strojkovce
3. Biljana Janjić, V/2, OŠ “Bora Stanković” Bogojevce

POHVALA: Nataša Benčik, Va, OŠ “Matija Gubec”, Donji Tavankut
Andrijana Perić VI raz. OŠ “Vuk Karađžić” Pečenjevce

LITERALNI RADOVI

I – IV RAZRED
1. Staša Stojanović, II/2, OŠ “Vuk Karadžić” Leskovac
2. Ivana Zlatković, III/2, OŠ “Kosta Stamenković” Leskovac
3. Bojana Ristić, III/2, OŠ “Petar Tasić” Leskovac
3. Sara Dimitrijević, III r, OŠ “Đura Jakšić” Turekovac

V – VIII RAZRED
1. Darko Stefanović, VII r, OŠ “Radoje Domanović” Bratmilovce
2. Anđela Janićijević, VII r, OŠ “Dositej Obradović” Svođe
3. Anđela Stojanović, VII/4, OŠ “Vuk Karadžić” Bobište
4. Ana Aleksić, VIII/2, OŠ “Trajko Stamenković” Leskovac

Centar za promociju zdravlja