Završna manifestacija Nacionalne nedelje dojenja i Svetskog dana hrane 2015. godine

Na manifestaciji 16.10.2015. podeljene nagrade učenicima Jablaničkog okruga za najbolje likovne i literalne radove dva konkursa:

1. Neka i mame koje rade doje (povodom Nacionalne nedelje dojenja) i
2. Pravilna ishrana – od njive do trpeze (povodom Svetskog dana hrane)

U Centru za promociju zdravlja ZZJZ Leskovac pristiglo je 320 likovnih, 20 literalnih radova sa 5 opština Jablaničkog okruga, 12 PU, 25 OŠ. Podeljeno 43 nagrada učenicima PU i OŠ Jablaničkog okruga.

Nagradni konkurs “NEKA I MAME KOJE RADE DOJE”

LITERARNI RADOVI

I-IV razred
I nagrada – Danica Anđelić III 1,OŠ”Gornja Jablanica” Medveđa
II nagrada – Martin Nikolić III r.,OŠ”A.Stojanović” Gradska

LIKOVNI RADOVI

Predškolski
I nagrada – Iva Milosavljević 6godina ,PPG Dečji vrtić “1001 radost” Leskovac
II nagrada – Lana Milenković PPG Gorina,PU”Majski cvetovi” Vučje
III nagrada – Krstić Nikoleta 6,5 godina,PPG Slavujevce

I-IV razred
I nagrada – Anđela Trojanović III r. , OŠ”Bora Stanković” Čukljenik
I nagrada – Staša Tošić IV4, OŠ”Vožd Karađorđe” Leskovac
II nagrada – Mila Stojanović II3, OŠ “Trajko Stamenković” Leskovac
II nagrada – Nikolina Slavković IV r., OŠ”Slavko Zlatanović” Slavujevce
III nagrada – Andrijana Stojanović III 1, OŠ” Gornja Jablanica” Medveđa
III nagrada – Martin Nikolić III r., OŠ”A.Stojanović” Gradska

V-VIII razred
I nagrada – Jovana Pavlović VII1,OŠ”Vožd Karađorđe” Leskovac
II nagrada – Mihajlo Banković V2,OŠ” Desanka Maksimović” Grdelica
III nagrada – Anđela Stojković VII-2, OŠ”Nikola Skobaljić” Veliko Trnjane-Strojkovce

Nagradni konkurs “PRAVILNA ISHRANA OD NJIVE DO TANJIRA”

LITERARNI RADOVI

I-IV razred
I nagrada – Kristina Cicmilović III-1, OŠ” Gornja Jablanica” Medveđa

V-VIII razred
I nagrada – Emilija Živković VII-4, OŠ “Vožd Karađorđe” Leskovac
II nagrada – Nada Todorović VII-2, OŠ “Trajko Stamenković” Leskovac
III Nagrada – Anđela Jović VII-1, OŠ “Gornja Jablanica” Medveđa

LIKOVNI RADOVI

Predškolski
I nagrada – Milica Živković 6 god., Dečji vrtić “Ciciban” Leskovac
II nagrada – Kocić Mateja 6,5 god. Dečji vrtić “Kolibri” Leskovac
III nagrada – Iva Perišić, PU “Mladost” Medveđa
III nagrada – Saša Jovanović, Dečji vrtić “1001 radost” Leskovac
III nagrada – PPG Gorina grupni rad, vaspitačica Nataša Trajković
Specijalna nagrada za poster – PPG Slavujevce, vaspitačica Verica Krstić

I-IV razred
I nagrada – Nikola Ranđelović III r., OŠ “Bora Stanković” Vučje
I nagrada – Neda Stojanović II-1, OŠ “Vožd Karađorđe” Leskovac
II nagrada – Teodora Mitić II-5, OŠ “Đura Jakšić” Turekovac
II nagrada – Veljko Branković III r., OŠ “Desanka Maksimović” Grdelica
III nagrada – Muratović Ramka II-2, OŠ “Petar Tasić” Leskovac
III nagrada – Nikola Stevanović I r., OŠ “Đura Jakšić” Turekovac
III nagrada – Nemanja Nedeljković II-2, OŠ “Trajko Stamenković” Leskovac
POHVALA – Martin Nikolić, OŠ “A.Stojanović” Gradska

V-VIII razred
I nagrada – Katarina Aćimović i Anastasija Jakšić V-2, OŠ “G.Jablanica” Medveđa
I nagrada – Stefan Stevanović VII-2, OŠ “Vožd Karađorđe” Leskovac
I nagrada – Đorđević Kristina V-3, OŠ “Radovan Kovačević Maksim” Lebane
II nagrada – Nikolić Mihajlo VIII-3, OŠ “Vožd Karađorđe” Leskovac
II nagrada – Lazar Stanković VIII-4,OŠ “Bora Stanković” Bunuški Čifluk
III nagrada – Ognjen Milenković VII-2,OŠ “Trajko Stamenković” Leskovac
III nagrada – Anđela Vukadinović VI r., OŠ “Dositej Obradović” Svođe

Nagradjeni radovi

Dodela nagrada